Angličitna v MŠ - VÁŽKY, MOTÝLI

3.10.2016
Datum ukončení:
30.6.2017

Od října 2016 bude probíhat s vaším souhlasem ve třídě Motýli a Vážky 2x týdně hravá angličtina - více na informativní schůzce.
Angličtina je součástí ŠVP - rodiče hradí pouze učební materiály - 650,- Kč / celý školní rok.
U třídních učitelek budou materiály k vyzvednutí. DVD si děti ponechají doma, učebnice si budou nosit do MŠ nebo si je zde mohou podepsané nechávat.

Děti, které měly angličtinu v loňském školním roce, přejdou na další stupeň (učebnice i DVD a další pomůcky pro výuku jsou k dispozici a mají návaznost na doposud získané znalosti).
Metoda Wattsenglish, akreditovaná MŠMT, byla vyvinuta na základě nejnovějších lingvistických a psychologických poznatků, je maximálně efektivní a zábavná, děti jsou velmi brzy schopné porozumět a dokonce samy začít v angličtině komunikovat.

VÍCE ZDE

UČEBNICE