Pro rodiče nově přijatých dětí

4.9.2017

PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

Když vstoupíte poprvé do mateřské školy, je třeba vyhledat, jaká značka/obrázek byla přidělena vašemu dítěti. Bude ho provázet po celý školní rok - v šatně, v koupelně, u stolečku, na postýlce... při všech činnostech v MŠ.

Přidělené značky jsou viditelně umístěny v šatně každé třídy. Na místo označené přiděleným obrázkem si v šatně uložíte věci a předáte dítě učitelce ve třídě.

Třídní učitelka vám bude připravena pomoci.

Odd. JEŠTĚRKY - v této třídě je většina nově přijatých dětí ;-)

U vstupu zjistěte na vyvěšené tabulce přidělenou značku (je vyvěšena i v prostoru šatny) a poté vyhledáte skříňku s vyřezaným shodným motivem na dvířkách. To je od té chvíle místo pro ukládání všech věcí vašeho dítěte.

ukázka šatny a značek - Ještěrky

Když dítě v MŠ nejde po obědě a odpočívá, je nutné pro správný provoz školy každé ráno tuto skutečnost oznámit (počty svačin, počty lůžek apod.) - v každé šatně je opět soubor značek všech dětí určený pro tuto akci -  značku vhodíte do připraveného košíku s motivem postele.