NOVÝ ZPŮSOB PLATBY ANGLIČTINY

3.10.2017

NOVÝ ZPŮSOB PLATBY ANGLIČTINY:
zdravíme Vás v novém školním roce a přinášíme Vám změnu v úhradách materiálů Wow:
Z důvodu nezavedení EET již nemůžeme přijímat od rodičů za výukové materiály Wow platby v hotovosti.
Rodiče se přihlásí na webové stránky: http://www.wattsenglish.cz/kurzy-anglictiny-pro-deti/aktualni-kurzy/prihlaska-do-kurzu/9964-anglictina-pro-deti-s-wow-v-ms-stechovice a uhradí materiály sami jednotlivě.

Jednoduše si na stránkách www.wattsenglish.cz zvolte : PRO DĚTI - Kurzy pro děti - vyberte si kraj a název školky (odkaz výše vás přenese přímo do naší MŠ). Po krátké registraci obdržíte na uvedený email detaily k platbě -tj. číslo účtu a variabilní symbol. Ideální bude, když do zprávy k platbě uvedete i příjmení dítěte.

Těm rodičům, kteří angličtinu již uhradili v hotovosti, peníze třídní učitelky vrátí! Učebnice zítra dorazí poštou do MŠ a můžeme začít.
Hraďte tedy angličtinu (částku 650,- Kč) ON-LINE přímo firmě Wattsenglish Ltd. Děkujeme.

ANGLIČTINA SE TÝKÁ TĚCHTO DĚTÍ:
Košatovi - sourozenecká sleva - 2x 500,- Kč
Kříž
Petráš
Vojířová
Bukovský
Jelínek
Friedlová
Šťastná
Gaudník
Suská
Blažek