Výlet do zabavně-naučného parku ZEMĚRÁJ

13.6.2018

13. června jede celá MŠ na celodenní výlet do zabavně-naučného parku ZEMĚRÁJ v Kovářově.
Odjezd v 8:00 od MŠ, návrat mezi 15:00 - 15:30.
Cena vstupného je 90,- + občerstvení 60,- (zmrzlina a nápoj) + autobus 150,- Kč - celkem tedy cena za výlet 300,- Kč.
S sebou dle počasí pokrývku hlavy, sportovní oblečení - ne sukně a šaty!
Do batohu dostatečné množství pití na celý den (cca 1 l), svačinu a oběd zajišťuje MŠ.
(Rodiče, kteří nemají o výlet zájem, si nechají své děti v tento den doma, odjíždí celá MŠ a všechny učitelky)

V areálu se nachází historická vesnice s kostýmovanou lektorkou, stezka naboso s množstvím interaktivních a naučných úkolů, dětská herní vesnice, krytá dětská herna, po celém areálu jsou dále rozmístěné hry, hlavolamy, tématická hřiště, bludiště a další atrakce.
V deštivém počasí se program koná beze změn díky zastřešeným prostorům.
Areál je opravdu "přírodní" - děti by měly být vybaveny vhodným sportovním oblečením a zejména obuví.
Hodit se mohou i vlhčené ubrousky...

ZEMĚRÁJ

slider_banner.jpg