PLAVÁNÍ

11.9.2018
Datum ukončení:
13.11.2018

PRO RODIČE PLAVCŮ ZDŮRAZŇUJEME INFORMACI, ŽE ODJÍŽDÍME KAŽDÉ ÚTERÝ OD MATEŘSKÉ ŠKOLY V 7:30.

BOHUŽEL NENÍ V NAŠICH MOŽNOSTECH ČEKAT NA OPOZDILCE, MUSÍME DO BAZÉNU NA LEKCI DORAZIT VČAS, PO NÁS JDOU NA ŘADU DALŠÍ PLAVÁČCI Z JINÝCH MATEŘSKÝCH ŠKOL.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zároveň opět zdůrazňujeme, že není možné nechávat děti přihlášené na plavání ve třídě v MŠ.

Kapacita třídy je stanovena na cca 25 dětí a jednu učitelku, která s dětmi - neplavci - zůstává sama do 10 hodin ve třídě. Není tedy možné nechávat plavce ve školce se slovy "má trochu rýmu, dnes nepojede" - protože tak by potom mohlo dojít k situaci, že odjede 20 dětí na plavání a jedné učitelce by zůstalo ve třídě přes 30 dětí - NENÍ TO MOŽNÉ.

Pokud tedy vykazuje dítě známky nemoci, je třeba si zajistit péči doma. A pokud vám ujedeme autobusem, platí bohužel to samé...

Děkujeme za pochopení, vaše učitelky.

plavání.jpg